Bij Hebo draait kwaliteit niet alleen om controle, maar om continu verbeteren. Nubix werkt samen met Hebo aan een innovatieve oplossing binnen de interne kwaliteitsborging (IKB): het scannen van NFC-tags en QR-codes om processen nóg betrouwbaarder en inzichtelijker te maken.

VAN VINKLIJST NAAR BEWIJSVOERING

Tot nu toe kon het lastig zijn om met zekerheid vast te stellen of een handeling daadwerkelijk is uitgevoerd. Door NFC-tags of QR-codes te scannen bij elke actie (bijvoorbeeld bij het maken van een foto of het uitvoeren van een controle) wordt elke stap automatisch vastgelegd. Zo ontstaat betrouwbare data die direct inzicht geeft in de uitvoering.

FLEXIBEL EN SLIM INGERICHT

De nieuwe functionaliteit biedt volop instelmogelijkheden:

    • Verplichte of optionele scans per actie;

    • Periodieke barcode-scans die willekeurig kunnen worden ingepland voor extra betrouwbaarheid binnen IKB;

    • Fysieke controle via NFC, bijvoorbeeld door tags op locaties te scannen, zodat medewerkers daadwerkelijk ter plekke aanwezig moeten zijn.

Zo maken we van kwaliteitsborging geen papieren proces, maar een praktisch hulpmiddel dat echt ondersteunt in de uitvoering.

DATA DIE WAARDE TOEVOEGT

Alle scan-acties worden veilig opgeslagen en zijn eenvoudig te koppelen aan bestaande systemen zoals In2CRM. Daarmee kunnen bijvoorbeeld foto’s direct worden doorgestuurd naar de werkvoorbereider of de kwaliteitscoördinator.

Voor locaties die gebruikmaken van deze uitgebreide functionaliteit komt er een plusversie beschikbaar, waarin de app voor foto’s en scans geïntegreerd is.

SAMEN VERDER ONTWIKKELEN

We zijn momenteel bezig met de laatste stap: het optimaliseren van de data-afhandeling. Denk aan vragen als:


• Moet de foto of scan direct zichtbaar zijn in In2CRM?

• Welke informatie heeft de werkvoorbereider precies nodig om efficiënt te kunnen werken?


Door dit samen goed in te richten, zorgen we dat de technologie niet alleen slim is, maar ook perfect aansluit op de dagelijkse praktijk bij Hebo.

KORT SAMENGEVAT

Met NFC-scanning zet Hebo een volgende stap in digitale kwaliteitsborging: betrouwbaar, flexibel en volledig geïntegreerd met de werkprocessen.
Wil je weten hoe we dit precies aanpakken, vraag het aan ons team.

We Build Building and Great Homes.

We successfully cope with tasks of varying complexity, provide long-term guarantees and regularly master new technologies.

Get in touch

(+380) 50 318 47 07

65 Allerton Street 901 N Pitt Str, Suite 170, VA 22314, USA

WordPress Cookie Notice door Real Cookie Banner